Derby Milevska B s Chyškami gól na závěr roku nenabídlo

MILEVSKO – Tečku za podzimní částí céčkové skupiny nejnižší krajské soutěže I. B třídy obstaralo nedělní derby v Milevsku, kde tamní rezerva hostila na umělém trávníku nedaleké Chyšky. Utkání dvou sousedů z vyrovnaného horšího středu tabulky (před zápasem měly osmé Chyšky 14 bodů a desáté Milevsko B 13 bodů), bylo jistě pikantní pro hostujícího brankáře Vojtěcha Neužila, který pomáhá Chyškám právě z Milevska. Nakonec derby na závěr podzimní části sezony žádný gól nenabídlo, takže jak Vojtěch Neužil, tak jeho kolega Michal Hejl na domácí straně udrželi čistá konta a mužstva se rozešla smírně 0:0. I když šancí měla obě družstva podobně, tak mnohem zklamanější byli domácí, protože nastoupili posíleni o několik mladých hráčů z A týmu a v poli měli herní převahu, ale v gól ji nepřetavili. Chyšky ještě přežily klinickou smrt v 93. minutě, kdy zahodil vynikající příležitost střídající Michal Mladý a hned poté rozhodčí Křížovský zápas za bezbrankového stavu ukončil.

FC ZVVZ Milevsko B – FC Chyšky 0:0

(0:0). Bez branek. Rozhodčí: Křížovský – Kazda, Brodský. ŽK: 1–1 (Bulín – Málek). Přihlíželo 124 diváků. Hráno na UMT Milevsko.

Milevsko B: Michal Hejl – Kříž (68. P. Peták), Pich, Bulín, F. Milaberský – Jakeš (63. Michal Mladý), Bártík, Souček, Imbr (75. Brož) – Sedláček (80. Martínek), M. Dvořák.

Chyšky: Neužil – Lívanec, J. Málek, R. Vačlena, Jiří Barda – M. Kosík (63. Brož), Jakub Barda – Štván (78. Veselý), O. Vačlena, M. Prášek (88. O. Dvořák) – Šimák (65. Pechlát).