David Neužil otočil ještě do poločasu. Milevsko si odvezlo ze Soukeníku čtyři kousky

SEZIMOVO ÚSTÍ – Nedělní dopoledne svedlo dohromady v rámci 11. kola krajského přeboru rezervu Táborska a Milevsko. Oba soupeři měli před utkáním shodně 20 bodů. Pouze vítěz tak mohl udržet bodově krok s absolutní špičkou soutěže. Blíže měli k této metě Milevští, kteří se dostali do vedení už ve 13. minutě. Hosté překvapili dlouhým výkopem gólmana, po němž se mezi táborskými obránci prosmýkl Jaroslav Hadáček. Domácí brankář Jiří Chára na přesnou střelu k tyči nedosáhl. Táborsko vytáhlo na pomoc osvědčenou gólovou zbraň v podobě Davida Neužila. Domácímu útočníkovi stačily čtyři minuty, aby dvěma góly otočil. Po přestávce se přidal k úspěšným střelcům ještě pendl Kristaps Liepa a vítězství Táborska pečetil brankou na 4:1 maturant Ondřej Praveček.

V příštím kole čeká na Táborsko B další silný celek. Svěřenci trenéra Miroslava Jelena vyrazí na hřiště Rudolfova, kde se hraje v neděli 23. října od 10.30 hodin. Poražené Milevsko hostí v tentýž den od 15.30 hodin Třeboň, která dnes remizovala s Dražicemi.

FC Silon Táborsko B – FC ZVVZ Milevsko 4:1 (2:1), branky: 30. a 34. Neužil, 55. Liepa, 73. Praveček – 13. Hadáček, rozhodčí Boček – Krčín, Leiš, ŽK (1-1): 83. Neužil – 27. Marvan, 60 diváků.

Táborsko B: Chára – Pajer (85. Jíra), Chotovinský, Trantýr, Činčura (85. Koblasa), Ott (70. Kabeš), M. Šplíchal (78. Marcolla), Liepa, Kupka, Kopřiva (61. Praveček), Neužil.

Milevsko: Dvořák – Kosobud, Souček (46. Maršík), Vakoč, Marvan (67. Bártík), Málek, Stejskal (59. Přibyl), Kortan, Petřík (83. Imbr), Hadáček, Pich (78. Kálal).