Chyšky v generálce rozstřílely milevský dorost

CHYŠKY – Série nezdarů je prolomena! Celkem sedm posledních zápasů z konce mistrovského podzimu, pokoronavirové jarní fáze i současných přípravných zápasů fotbalisté Chyšek prohráli. Vítězství se dočkali až v nedělní generálce proti milevskému staršímu dorostu, který do té doby naopak v přípravě porazil muže z Čížové i Sepekova. V Chyškách ale trenérovi Petru Češkovi chyběl brankář Michal Hejl i nejlepší hráč Ondřej Souček, což už tak velmi nepovedenému výkonu rozhodně nepomohlo. Chyšečtí od prvních minut jasně dominovali a nakonec se na start I. B třídy naladili devítigólovým debaklem mladšího soupeře, který se už od poločasové přestávky modlil, jen aby z toho nebyla desítka – 9:1.

Oba týmy už o víkendu vstoupí do svých soutěží – Chyšky jedou v prvním kole I. B třídy na hřiště Mladé Vožice (sobota, 16) a starší dorost Milevska v krajském přeboru na Meteor Tábor (neděle, 10).

FC Chyšky – FC ZVVZ Milevsko st. dorost 9:1

Chyšky: Pavel Janouch – V. Petřík, R. Vačlena, J. Málek, M. Prášek – M. Kosík, Lívanec – O. Dvořák, Šimák, V. Kosík – Jiří Barda. Střídali O. Špánek a L. Prášek.

Milevsko st. dorost: P. Peták – Popuša, Bartůněk mladší, F. Doubek, Keřka – Michal Mladý, Král, Pich, Imbr – M. Dvořák, Baštýř. Střídal Kříž.