Chybí góly! Rezervu Milevska trápí absence střelců

MILEVSKO – Bez hlavního trenéra Františka Doubka, který odpočívá na zasloužené dovolené, vstoupila milevská rezerva do nového ročníku těsnou porážkou se Sokolem Sezimovo Ústí. Manšaft, který sestoupil ze čtrnáctého místa krajského přeboru, ve městě vzduchotechniky nepředvedl nic, co by ještě I. A třída nezažila, ale výhru o jeden gól si přece jen zasloužil. Domácí rezerva opět dojela na svou bolest, která ji pronásleduje už od začátku přípravy – neproměňování vyložených brankových příležitostí. Hned několik jich Milevšťáci měli i v neděli, ale brankář hostí Zbyněk Sedloň zůstal nepřekonán, takže jeho mužstvu stačila k zisku všech tří bodů jediná branka ze závěru úvodní pětačtyřicetiminutovky. První body se pokusí získat milevské béčko v sobotu na hřišti Veselí nad Lužnicí, které na úvod sezony také padlo. Lokomotiva prohrála 0:2 v Nové Včelnici.

FC ZVVZ Milevsko B – TJ Sokol Sezimovo Ústí 0:1 (0:1). Branka: 42. D. Novotný. Rozhodčí: Votava – Mráz, Pánek. ŽK: 2–1 (Reiniš, M. Suchan – Sazma). ČK: 1–1 (F. Milaberský – Irsa). Přihlíželo 70 diváků.
Milevsko B: Mára – O. Dvořák, Martin Hejl, Masopust, Mácha – Csanda, Pinc, Reiniš (46. Kutil), Kálal (78. F. Milaberský) – Šťastný (57. Jakeš), M. Suchan.
Sezimovo Ústí: Sedloň – Vilímek, Sazma, Podroužek, D. Novotný – Mrúz, V. Říha, Hoffmann, Škarda – Nikl (46. Irsa), Bartáček (73. Hladík).