Bod je málo! Milevsko s Rudolfovem nevyužilo jasnou převahu ani penaltu

MILEVSKO – Po třech venkovních zápasech, ze kterých přivezli domů čtyři body, se fotbalisté Milevska konečně vrátili na domácí trávník. Před vlastními diváky nastoupili poprvé od derby s Čimelicemi z konce dubna (1:1) a také tentokrát z toho byla remíza, kterou považovali domácí vzhledem k průběhu hry za velkou ztrátu. Hrálo se po většinu utkání prakticky jen na jednu bránu, ale rudolfovský brankář Teringl předváděl vynikající zákroky. Ten nejlepší si nechal na 45. minutu, kdy se proti hostům kopala penalta po zbytečném a hloupém faulu na Málka, který byl v osudný moment zády k bráně. Teringl ale vyrazil jak Bardovu penaltu, tak jeho následnou dorážku, proti které bleskově vyskočil a vyrazil míč na roh. Místy až drtivou převahu domácí v žádný gól nepřetavili ani po přestávce a oslabení hosté z Rudolfova, kteří se netajili tím, že si s hráči B týmu v sestavě přijeli pro bod, tak svůj cíl splnili.

Neděle 19. května: FC ZVVZ Milevsko – SK Rudolfov 0:0 (0:0). Bez branek. Rozhodčí: Lovětínský – Reisner, Havlík. DFA: Jaromír Štuk. ŽK: 0–2 (V. Dvořák, Peiger). Přihlíželo 50 diváků.
Milevsko: Pavel Dvořák – Martin Hejl, Vakoč, Petr, J. Kosobud – Komárek, Maršík – Kálal (67. Sedlák), Marvan (84. Paták), M. Málek – Barda.
Rudolfov: Teringl – Janák, Vejvar, Hajný, V. Dvořák – Kocina (64. Peiger), Jasenský, Kovačičín, Sládek – Maxa, J. Novotný.