Bardovy penalty natáhly milevskou jarní neporazitelnost, Katovice padly podruhé v řadě

MILEVSKO – Fotbalisté Milevska v nedělním utkání 19. kola krajského přeboru proti Katovicím výsledkově zvládli i druhý domácí zápas jara a v kalendářním roce 2019 drží neporazitelnost. O skalpu velmi silného protivníka, který má ve svém středu fotbalisty se zkušenostmi z vyšších soutěžích a navíc plánoval nápravu porážky z minulého kola doma s Čimelicemi, rozhodl po přestávce dvěma góly z pokutových kopů Jakub Barda. Jinak zápas diváky příliš nepotěšil, hrálo se převážně ve středu hřiště a trumfy v rukou držely obrany na obou stranách. Právě penalty milevského střelce Bardy, který sázel góly už v přípravě, tak zařídily druhému týmu tabulky druhou porážku v řadě – Katovice už na první Olešník ztrácejí 14 bodů a naopak se na ně dotahují další celky.

Neděle 31. března
FC ZVVZ Milevsko – SK Otava Katovice 2:0 (2:0). Branky: 50. a 92. Barda (obě z pen.). Rozhodčí: Lovětínský – Vican, Havlík. DFA: Vladimír Eibl. ŽK: 0–3 (Cibulka, Kagui, Chylík). Přihlíželo 155 diváků.

Milevsko:
Pavel Dvořák – J. Kosobud, Vakoč, Petr (81. Volf), Hejl (75. P. Novotný) – Maršík, Komárek – Sedlák (90. Kálal), Barda, M. Málek – Petr Dvořák (87. Marvan).
Katovice: Švehla – Cibulka (75. Hromíř), Hajdušek, Janoch, Horejš – Tušer, Kagui – Uher, Chylík, Repa – Požárek.