Barda oslavil narození syna sedmým gólem přípravy a sestřelil divizní Soběslav

MILEVSKO – Po dvou vysokých výhrách na úvod přípravy, kdy porazili píseckou devatenáctkou i Petrovice shodně 6:1, čekala na milevské fotbalisty v krásném jarním počasí první opravdu těžká zkouška v podobě divizní Soběslavi. Domů do Milevska si vzduchotechnici odskočili ze soustředění v Putimi, kde od středy do neděle nabírají fyzickou kondici. Také třetí přípravný duel Milevšťáci výsledkově zvládli a připsali si cenný skalp soupeře z vyšší soutěže, za kterého nastoupil i Milevšťák Jan Suchan nebo Jakub Novák, kterého znají fanoušci z Bernartic. Rozhodující gól vstřelil k velké radosti celého týmu Jakub Barda, který tak oslavil čerstvé narození syna Štěpánka a potvrdil vynikající střeleckou formu, když po hattricích v úvodních dvou přípravných duelech přidal sedmý gól ve třetím zápase.

V sobotu 23. února čeká Milevšťáky další divizní protivník, od 14.30 hodin přivítají svěřenci kouče Miroslava Strnada nedaleké Sedlčany.

Sobota 16. února
FC ZVVZ Milevsko – FK Spartak Soběslav 2:1 (2:1). Branky Milevska: Petr Dvořák, Barda.
Sestava Milevska: Pavel Dvořák – Martin Hejl, Vakoč, Petr, J. Kosobud – Komárek, Maršík – Novotný, Barda, M. Málek – Petr Dvořák. Střídali Sedlák, Marvan, Kálal a Paták.