St. žáci.

Vimperk -Milevsko st žáci 2:2 – pp 3-2

Na dnešní zápas jsme jeli s velkým respektem,ale průběhu hry se ukázalo že můžeme odvézt minimálně bo ne dva. Kluci dobře drželi balón a zaslouženě jsme vedli,ale bohužel po hrubých chybách jsme do poločasu prohrávali 2:1. Musím říct že jsem nikdy takhle nekřičel v šatně jako dnes. Kluci zaslouženě vyrovnali,ale bohužel na penaltach selhali. Musím kluky pochválit. Ještě jedna věc děkuji za spolupráci Michalovi výborně nás doplňuje. Jinak ve Vimperku by se měli trenéři zamyslet nad svým chováním, které bylo nikdy až za hranicí deb.

Ml. žáci.

Vimperk-Milevsko 3:1 (1:1)

Dnes jsme narazili na velmi silného soupeře, který chtěl hrát fotbal a to nám vyhovuje… První poločas jsme drželi vyrovnaný výsledek i vykon,ale v druhé polovině už jsme tahali za kratší konec a soupeř nás přehrál. Musíme se dobře připravit na domácí sobotní zápas a zvítězit. Chybí nám střelecká kvalita a hlavně chuť hrát a vítězit.