Výsledky mládeže o víkendu

Starší žáci: Hradiště – Milevsko / Sepekov ČB 11:0 (6:0).
Mladší žáci: Hradiště – Milevsko / Sepekov ČB 3:10 (0:6). Branky Milevska: Kripner 5, Goruška 2, Tůma, Škoda, Bolek.

Hradiště – Milevsko mladší žáci 3:10 První poločas jsme Hradiště nepustili vůbec k ničemu, kluci hráli s chutí dopředu i dozadu a dávali pěkně góly…V poločase jsem klukům říkali že přijde na hřiště úplně jiný tým a taky se stalo dali nám dva rychle góly a kluci trochu vypadli z tempa, ale nic nenechali náhodě přidali 4 góly a bylo po zápase. Teď nás čeká série tři těžkých zápasu a tady se ukáže jestli máme na špičku tabulky…

Starší přípravka A
Vimperk – Milevsko
6 : 3
Dva rozdílné poločasy, v prvním jsme se soupeře báli a darovali jsme soupeři několik gólů.
V druhém poločase jsme se zvedli, začali jsme střílet a dali 3 krásné góly, ale už jsme nedokázali dorovnat.