Překvapili sami sebe! Milevští mladší žáci si počínali na domácím halovém turnaji, který se hraje každoročně pod záštitou starosty města v místní sportovní hale, v sobotu 21. ledna na jedničku s hvězdičkou a pod vedením Martina Petáka dokráčeli až k celkovému prvenství. Ve finále dokonce udolali FC Písek, který hraje žákovskou ligu. Rozhodující bitvu celého dne začali domácí vzduchotechnici dokonale – nejlepší střelec turnaje a mladší bratr mládežnického reprezentanta Martina Šplíchala Jiří dal tři góly během úvodních dvou minut – 3:0. A když přidal zanedlouho čtvrtý gól po Šplíchalově přihrávce ještě Matěj Buriánek, zdálo se, že je rozhodnuto.

Ligový tým z Písku se ale nevzdal, naopak přidal na obrátkách a v posledních minutách snížil až na 3:4. Nervózní trenéři i fanoušci domácího týmu už pomalu pošilhávali po časomíře, ale jejich tým to dokázal! Nesmírnou bojovností na hraně obětavosti už nejtěsnější vedení uhájil a z rukou předsedy místního oddílu FC ZVVZ Milevsko Miloslava Skalického převzal zlaté medaile a velký pohár.