To byl nářez! Chýnov nasypal Milevsku B pět kousků

CHÝNOV – Rekordní vítězství letošního ročníku I. A třídy hlásí ve skupině B možná trochu překvapivě borci z Chýnova. V neděli odpoledne přivítali béčko Milevska, kterému už do poločasu nasypali čtyři branky. Po změně stran přidal svou druhou trefu v utkání David Král a milevští mladíci museli skousnout potupného bůra. Do konce utkání se i přes řadu dalších šancí už domácí hračičkové neprosadili, a tak si tým vedený zkušeným kapitánem Markem Masopustem odvezl do Milevska jen pětigólový ranec.

Domácí tak mohli hodit nešťastnou prohru v Hrdějovicích z úvodního kola za hlavu a získali první body. Naopak Milevsko po úspěchu proti veselské Lokomotivě nevstřelilo tentokrát ani branku. V příštím kole čeká na Chýnovské o mnoho zdatnější soupeř, když vyrazí do Trhových Svinů. Béčko Milevska přivítá táborský Meteor.

FC Chýnov – FC ZVVZ Milevsko B 5:0 (4:0), branky: 8. a 48. Král, 27. a 35. Prášek, 45. Štiller, rozhodčí Brych – Formánek, Pánek, ŽK (1-3): 87. F. Zadražil – 38. Pinc, 48. Mácha, 78. Milaberský, 120 diváků.

Chýnov: Průša – Vl. Hruška (57. D. Havlík), Král, Mareš, Prášek (67. L. Havlík), Štiller (80. Petrů), Mládek, J. Hruška, Doubrava, Hladík (55. F. Zadražil), Zítek.

Milevsko B: Mára – Mácha, Petřík, Hrubec (46. Hejl), Bareš (80. Komárek), Milaberský, Charypar, Csanda, Masopust, Brož, Pinc.