Strakonice-st. Dorost 0-2

Dnešní zápas se mi hodnotí lépe než minulý zvolily jsme trošku jiné rozestavení a o když byl soupeř více na balonu tak kluci bojovnosti a zápas odpracovali první půli jsme vedly jedna nula i když jsme přečkaly spousty závaru. Druhá půle začala tlakem domácích ale v nejdůležitějších okamžicích nás podržel dnes náš nejlepší hráč Pešata jeho dva zákroky za stavu 0-1 byly famózní a určily ráz druhé půle.. Domácí byly více na balonu ale náš zodpovědný výkon slavil úspěch a kluci si ukázaly že když plní to co po nich chceme tak se nechá hrát s každým…

Strakonice – ml. dorost 3:5 (1:1).

góly 2 Sivak, 2 Kodad, Kaleja,

Do Strakonic, které měli po 3 zápasech 9bodu jsme jeli s respektem. Soupeř jako v předchozích utkání nastoupil pouze v 10ti hráčích. Bohužel se potvrdilo čeho sem se bál před zápasem. Mysleli jsme si, že soupeře přehrajeme v chůzi. První půle byla z naší špatná a museli jsme o půli v kabině trochu zvýšit hlas. Nástup do druhé půle byl ale výborný a dostali jsme se do vedení 4:1. Hráli jsme podle našich představ. Tlak na soupeře, míč rychle od nohy a měnili jsme rychle těžiště hry. Pak přišlo ale zase uspokojení a zbytek zápasu jsme si ale zbytečně zkomplikovali. Utkání nám ale ukázalo, na čem musíme zase zapracovat dalších zápasu.