Starší žáci Milevska se zvedli pozdě, mladší nadělovali

MILEVSKO – Žákovské týmy Milevska a Sepekova začaly sezonu porážkami na hřišti Písku B, uplynulou neděli pak v domácí premiéře přivítaly budějovickou Lokádu. Odpustek si koupili mladší žáci, kteří rozebrali svého soupeře 11:1 a sedmi brankami exceloval Petr Kripner. Naopak na první body dál čekají starší žáci. Ti po vyrovnaném prvním poločase prohrávali 0:1, ale start druhé půle je zastihl v nedbalkách, Lokomotiva využívala chyb i nedůslednosti a rázem vedla už 4:0. Milevšťáci pak v poslední dvacetiminutovce ještě našli síly a zkusili zápas zdramatizovat. Jak se chytili prvním gólem, najednou měli šancí, že mohli stav klidně dorovnat a poslat utkání do penalt. Vinou špatné koncovky ale nakonec jen snížili na konečných 2:4.

Starší žáci: Milevsko / Sepekov – Lokomotiva ČB 2:4 (0:1). Branky Milevska: Klimeš, Cihlář.
Mladší žáci: Milevsko / Sepekov – Lokomotiva ČB 11:1 (5:0). Branky Milevska: Kripner 7, Bolek 3, Jordán.