Starší dorost Milevska je bod od titulu. Pomohlo vítězství s Prachaticemi

MILEVSKO – Vypjaté duely přinesla na milevský fotbalový trávník sobota 18. května. Starší dorostenci totiž přivítali tradičního soupeře z Prachatic. Hosté z chvostu tabulky sice starším dorostencům debakl nedovolili, ale z množství šancí nakonec přece jen vyplynuly důležité tři body. Svěřenci kouče Radka Fialy na skalp konkurenta z táborského Meteoru navázali dobrým výkonem především v první půli a zvítězili 3:1, čímž se dostali do velice výhodné situace. Získají-li vzduchotechnici v příštím kole alespoň bod, oslaví s předstihem triumf v krajském přeboru staršího dorostu. Mladší dorostenci pod vedením dua Kotrba – Peták zásluhou skvělé první půle zvítězili 7:4 a i nadále tak okupují bronzovou příčku.

Starší dorost: FC ZVVZ Milevsko – FK Tatran Prachatice 3:1 (2:0). Branky: 26. Kahoun, 39. Sedláček, 66. Bártík – 54. Řehoř (pen.).

Mladší dorost: FC ZVVZ Milevsko – FK Tatran Prachatice 7:4 (5:0). Branky: 6. Souček, 14. Dvořák, 26. Imbr, 27. Martin Mladý, 31. Martin Mladý, 46. Michal Mladý, 49. Pich – 64. Růžička, 75. Wagner, 76. Wagner, 80. Wagner.