Milevsko doma neztrácí, poradilo si i se Strakonicemi MILEVSKO - Potvrdili, že se jim v domácím prostředí daří! Fotbalisté Milevska si v neděli 2. října, kdy Ondrášovka krajský přebor pokračoval devátým kolem, připsali další vítězství. Celkově již páté v sezoně. Se strakonickým Juniorem, který přijel do města vzduchotechniky především bránit, si poradili 2:0 (1:0). Svěřenci

Celý článek
Dorosty na Hradišti Hradiště - St. dorost 2-0 Zápas se nám opět nepovedl výsledkově i když hra výsledku neodpovídá opět jsme nedaly minimálně 4 gólové šance a to nás pak mrzí jelikož s každé šance soupeře dostaneme gól a pak se nám to těžko otáčí.. Momentálně nás trápí koncovka ale určitě ne hra.. Věřím že

Celý článek
Mládež o víkendu St dorost: Třeboň 1-4 Dnes úplně nevím jak zhodnotit náš zápas opět jsme dostali góly po chybách které nedělají žáci.. Ale druhá půle v byla dobrá kluci si zasloužili vyrovnat ale bohužel nás trápí to střelecké štěstí... Ale za druhou půly musím kluky pochválit... A hlavně chci popřát kapitánovi Meri ke krásnému

Celý článek
Rozhodčí nestačil tahat žluté karty! O výhře Dražic nad Milevskem rozhodl jediný gól DRAŽICE - Na zápas 8. kola krajského přeboru mezi Dražicemi a Milevskem budou fanoušci vzpomínat jako na svižnou karetní hru. Rozhodčí Nikolaj Dimitrov nadělil v tradičním sousedském souboji devět žlutých karet hráčům a čtyři realizačním týmům. Na domácí straně přilétla po druhé

Celý článek
Okresní derby v Milevsku gól nenabídlo, nejblíže byl Petřík MILEVSKO – Fotbalisté Milevska sehráli třetí domácí utkání v řadě v neděli 18. září, kdy se v okresním derby postavili tváří v tvář Protivínu a chtěli natáhnout sérii bez porážky už na pět zápasů. Protivín ale také zaznamenal oproti loňsku výrazné zlepšení a zejména do ofenzívy

Celý článek
Strakonice-st. Dorost 0-2 Dnešní zápas se mi hodnotí lépe než minulý zvolily jsme trošku jiné rozestavení a o když byl soupeř více na balonu tak kluci bojovnosti a zápas odpracovali první půli jsme vedly jedna nula i když jsme přečkaly spousty závaru. Druhá půle začala tlakem domácích ale v nejdůležitějších okamžicích nás podržel dnes náš

Celý článek
Milevsko přejelo neporažený Olešník rozdílem třídy. Pro Lafatu a spol. byla prohra o dva góly milosrdná MILEVSKO – Fotbalisté Milevska sehráli druhé domácí utkání v řadě v neděli proti Olešníku, se kterým dorazil do města vzduchotechniky i legendární střelec David Lafata. Olešník měl dosud na svém kontě samé výhry a neztratil v sezoně ani bod,

Celý článek
Výsledky mládeže o víkendu Starší žáci: Hradiště – Milevsko / Sepekov ČB 11:0 (6:0). Mladší žáci: Hradiště – Milevsko / Sepekov ČB 3:10 (0:6). Branky Milevska: Kripner 5, Goruška 2, Tůma, Škoda, Bolek. Hradiště - Milevsko mladší žáci 3:10 První poločas jsme Hradiště nepustili vůbec k ničemu, kluci hráli s chutí dopředu i dozadu a dávali pěkně