SK Siko Čimelice – FC ZVVZ Milevsko B 4:4 (1:4)

Branky: 32. Nekl, 58. Káš, 60. Hák, 87. Hegenbart – 18. a 36. Baštýř, 15. M. Dvořák, 34. Brož. Rozhodčí: Ťupa. Přihlíželo 90 diváků.
Sestava Milevska B: Lalák – P. Peták, Bulín, Pich (46. Mára), Keřka – Baštýř (44. Peterka, 90. F. Milaberský), Čanda (58. Miklavčič), Samec, Michal Mladý – Brož, M. Dvořák.
Hodnocení Petra Češky, trenéra Milevska B: „Vzhledem k tomu, v jakém stavu jsme tam jeli, bychom před zápasem bod brali, ale teď nás mrzí, že jsme nezískali všechny tři, když jsme po půli vedli 4:1. První poločas nám sestava ještě jakž takž vydržela, ale pak jsme byli nuceni kvůli dvěma zraněním i domluvě s áčkem několikrát vystřídat a po přestávce už jsme hráli v hodně improvizovaném složení. Přesto myslím, že jsme to dohrát mohli, když jsme dostali gól na 4:4 po odraženém míči až úplně na konci. Ale remíza je asi zasloužená, šance byly na obou stranách. Výborně nás podržel brankář Lukáš Lalák, který chytil několik gólů včetně penalty za stavu 4:1. Musím říct, že jsou na něm roky v Písku vidět. Výrazně nám pomohl.“