Nově koště dobře mete! Milevsko s trenérem Petrem přerušilo sérii porážek

MILEVSKO – Série pěti porážek v řadě je u konce. Fotbalisté FC ZVVZ Milevsko v nedělním utkání 12. kola krajského přeboru proti Třeboni porazili svého soka z lázeňského města 2:1 a přerušili sérii porážek. Úspěšnou premiéru na lavičce si tak připsal nový trenér Martin Petr, který mužstvo vedl po jednom společném tréninku, když v týdnu skončil Miroslav Strnad. „Je to pro mě samozřejmě výzva. Ale zatím jsme domluveni jen do konce podzimu, protože budu dělat dál i dorost a hrát v Sepekově. Naštěstí se to teď nekříží, takže to skloubit půjde,“ uvedl mimo jiné osmatřicetiletý kouč Petr.

K dalšímu kolu Milevsko jede do Týna nad Vltavou (sobota 23. října, 15.30). Celé hodnocení nového kouče, stejně jako rozhovor s končícím trenérem Miroslavem Strnadem, přineseme ve středečních tištěných novinách.

Před zápasem vedení klubu poblahopřálo k 60. narozeninám asistentu trenéra Jiřímu Hadáčkovi. S přáním všeho dobrého se připojuje také sportovní redakce Milevských novin.

FC ZVVZ Milevsko – TJ Jiskra Třeboň 2:1

(1:1). Branky: 8. Süsmilich, 82. Kutil – 10. vlastní (Málek). Rozhodčí: Ondřej – Krčín, Albert. DFA: Josef Skalák. ŽK: 2–3 (Barda, Hejl – Týnavský, Collin, Hromádka). Přihlíželo 101 diváků.

Milevsko: Dvořák – Kálal, Vakoč, Hejl (77. Kutil), Málek – Marvan, Süsmilich – Souček (90. P. Novotný), Barda, Kortan (85. Přibyl) – Hadáček (87. Velek).

Třeboň: Skála – Schneider, Cimerhanzl, Zavadil, Bartoš – Radosta (61. Kubata), Hromádka (84. Pancíř), Matoušek, Týnavský – Tůma (82. Franěk), Collin.