Milevšťáci drží neprůstřelnost i po výhře v Olešníku

OLEŠNÍK – Plují dál na vítězné vlně. Fotbalisté Milevska na jaře zůstávají stoprocentní – navíc bez jediné inkasované branky – i po čtvrtém utkání. Na hřišti třetího Olešníku zaslouženě zvítězili 2:0, když měli většinu zápasu ve své moci. Skóre otevřel ve 37. minutě hlavičkou po Komárkově krásném centru Petr a gólovou pojistku vzduchotechniků přidal po jednom z mnoha protiútoků v 55. minutě ranou pod břevno Barda – 0:2. Vzduchotechnici jsou oproti podzimu k nepoznání, výhry z úvodu jara jim dodaly klid na kopačky a svým příznivcům dělají radost oku lahodící kombinační hrou. V defenzivě navíc pracují svěřenci trenéra Strnada kompaktně a spolehlivě. Naopak domácí Olešník v čele s kanonýrem Dudkem v sobotu nevymyslel zhola nic. Milevský gólman Pavel Dvořák tak drží neprůstřelnost už 384 minut, naposledy inkasoval v 66. minutě posledního podzimního zápasu na hřišti Dačic.

FK Olešník – FC ZVVZ Milevsko 0:2 (0:1). Branky: 37. Petr, 55. Barda. Rozhodčí: Vican – Žemlička, Kaštánek. DFA: Vlastimil Šnajder. ŽK: 3–1 (Heller, Nýdl, Fořter – Vakoč). Přihlíželo 100 diváků.
Olešník: Jirkal – Nýdl, Kalášek, Studnička, Šahajda (66. Fořter) – Vařák, Rožboud (16. Dráb, 77. Tomek), Heller (75. Nygmet), Šíma – Rabiňák, Dudek.
Milevsko: Pavel Dvořák – J. Kosobud, Vakoč, Petr, M. Málek – Marvan, Komárek – Sedlák (82. Paták), Barda (86. Koutník), Pavel Novotný (90. Alexa) – Petr Dvořák (87. Svojše).