Milevsko v generálce proti Semicím pokřtilo Komárkova syna pěti góly

MILEVSKO – Poslední přípravné utkání zimní přestávky sehráli fotbalisté Milevska na vlastní umělé trávě proti vedoucímu týmu céčkové skupiny I. B třídy ze Semic. Domácí do zápasu vstoupili hodně vlažně, úvodní dvacetiminutovka patřila Semicím, které se také dostaly do vedení. S přibývajícím časem se ale vzduchotechnici rozehřívali a třemi góly v rozmezí čtyř minut na konci první půle Sedlák, Barda a Koutník otočili stav – 3:1. Po přestávce, přestože se ve hře stále ještě objevilo mnoho chyb a nepřesností, už se hrálo skoro jen na jednu bránu. Domácí předvedli několik povedených křídelních akcí, po jedné z nich také skóroval Dvořák a gólový účet zápasu uzavřel hlavou po Vakočově rohovém kopu svou druhou brankou Koutník – 5:1. Do jarní části, ve které se chtějí zejména co nejryc

FC ZVVZ Milevsko – FC AL–KO Semice 5:1 (3:0). Branky Milevska: Koutník 2, Sedlák, Barda, Petr Dvořák.

Sestava Milevska: Pavel Dvořák – J. Kosobud, Vakoč, Petr, P. Novotný – Barda, Marvan – Sedlák, F. Koutník, M. Málek – Petr Dvořák. Střídal Paták.

Po utkání dělal trenéru Strnadovi vrásky na čele spíš současný stav kádru – brankář Fučík z Bernartic nepřijde a někteří členové A týmu navíc omarodili. V generálce tak měl Strnad na střídačce k dispozici pouze jednoho zdravého hráče. Tentokrát chyběl i dirigent záložní řady Josef Komárek, kterému se v noci ze soboty na neděli narodil syn Filípek, takže dostal logicky volno. Gratulujeme a přejeme hodně zdraví!

hleji vyhnout sestupovému ohrožení, vstoupí fotbalisté Milevska v neděli 18. března doma proti Táborsku B.