Milevsko si v parném počasí s chutí zastřílelo proti Semicím

MILEVSKO – Fotbalisté Milevska si pozvali po vítězném domácím memoriálu z minulého víkendu k dalšímu přípravnému utkání Semice. Svěřenci trenéra Miroslava Strnada třetí tým nedokončeného ročníku I. A třídy, skupiny A zejména v první půli za parného počasí organizovanou a kombinační hrou jasně přehrávali a vytvořili si tříbrankový náskok. Postupně se prosadili Hadáček, Barda z penalty a Volf. Po změně stran pokračovali domácí v převaze a opět Hadáčkem po pěkném centru Vakoče zvýšili na 4:0. Až za rozhodnutého stavu dvacet minut před koncem trochu polevili v koncentraci, k nelibosti kouče Strnada lehkovážně zahodili několik tutových šancí a trestem bylo čestné snížení semického Keclíka. Poslední slovo ale měli opět vzduchotechnici zásluhou vlastní branky – 5:1.

Další zápas sehrají Milevšťáci v neděli 9. srpna od 17 hodin doma proti nedalekým Bernarticím, o týden později v sobotu 15. srpna je od 17 hodin čeká generálka na půdě středočeských Petrovic.

FC ZVVZ Milevsko – FC AL-KO Semice 5:1 (3:0). Branky: Hadáček 2, Barda (pen.), Volf, vlastní – P. Keclík. Rozhodčí: Ťupa.

Sestava Milevska: Dvořák – Martin Hejl, Vakoč, Marvan, P. Novotný – Barda, Volf – Přibyl, Bártík, Süsmilich – Hadáček. Střídali Neužil – M. Novotný, Kálal a Mácha.