Milevsko si na úvod přípravy zastřílelo proti Vodňanům, Barda nasázel hattrick

MILEVSKO – Bez výrazných změn oproti podzimu nastoupili fotbalisté FC ZVVZ Milevsko v sobotu 8. února ke svému prvnímu přípravnému utkání proti Vodňanům. Naopak účastník áčkové skupiny I. A třídy, kde se po podzimu pohybuje ve středu tabulky, na milevské umělce představil i několik nových tváří – třeba stoper Martin Rozhoň hrál ještě na podzim divizi za Čížovou. Přestože Milevšťáci decentně slavili páteční vítězství v kategorii Družstvo roku na galavečeru Sportovec Milevska 2019, na hřišti si počínali s grácií a svého soupeře z nižší soutěže přehrávali. Nakonec z toho byla výhra 5:2, pod kterou se premiérovým milevským hattrickem v roce 2020 podepsal Jakub Barda. Další přípravný zápas sehraje tým kouče Miroslava Strnada opět na domácí půdě, tentokrát v sobotu 15. února od 13 hodin proti Sedlčanům.

FC ZVVZ Milevsko A – FK Vodňany 5:2 (2:1). Branky Milevska: Barda 3, Marvan, Sedlák. Rozhodčí: P. Pávec. ŽK: 0–1. Přihlíželo 50 diváků.

Sestava Milevska: Pavel Dvořák – Martin Hejl, Vakoč, Volf, P. Novotný – Komárek, Maršík – Sedlák, Marvan, Barda – Hadáček. Střídali Kálal, Bártík, Souček a Málek.