Milevské výsledky o víkendu

Milevsko St dorost- Jindřichův Hradec 6-0
Dnes musím kluky pochválit i přes velké teplo hrály s nadšením pohybem a konečně zhodnotily svůj výkon góly takže spokojenost.. Jsem rád že poslední zápas jsme vyhrály a sezónu ukončily vítězstvím.. Klukům chci za celou sezónu poděkovat.. A těm kteří se posouvají do mužů přeji hodně štěstí v další kariéře a i v osobním životě….

Ml. dorost Milevsko – Jindřichův Hradec 4:3 (1:1) po penaltách. Do posledního zápasu jsme šli s tím, ať zakončíme sezónu slušným výsledkem, a myslím, že se to podařilo. I když musíme uznat, že soupeř měl šanci na tři zápasy, ale zaplať pánbůh, jsme z toho dostali jen tři góly a měli jsme pořád o co hrát. A povedlo se vyrovnat. Pro nás určitě plusový bod, protože Hradec ukazoval směrem dopředu kvalitu.

Čtyři Dvory-Milevsko st žáci
2:2(0:1).Kluci je do Budějovic s klidnou duši, protože záchranu v kraji uhráli už s Třeboni…Zápas měl dva poločasy jeden patřil hostům druhý zase domácím, tak proto je remíza spravedlivá pro o a týmy. Penalty to už je loterie kde byli šťastnější domácí.

Čtyři Dvory-Milevsko mladší žáci-3:6(1:2).Kluci měli vést po 20minutach 4-5 nula hráli pěkné kombinace, ale branky nedávali…Druhý poločas jsem zaspali a prohrávali 3:2,ale kluci poslední zápasy dokážou zápasy srovnat ba i otočit a to se nám povedlo a dali 4 branky během 10min.Chtel bych je moc pochválit za bojovnost a dobrý fotbal…