Dražice přišly o dvoubrankový náskok během minuty. Milevsko sahalo i po výhře

DRAŽICE – Jako den a noc! Rozdílnost obou poločasů v souboji Dražic s Milevskem by jistě zaujala diváckou pozornost, sobotní odpoledne už ale vstup na utkání příznivcům fotbalu nemohlo kvůli vládním koronavirovým opatřením nabídnout. Za deštivého odpoledne tak tři příznivci Milevska vyzbrojení deštníky sledovali utkání z ulice od sběrného dvora a jeden domácí solitér konzumoval napínavou porci fotbalu z úplně druhého konce dějiště. Dražice předvedly solidní první poločas, v němž zásluhou kapitána Jiřího Štechera a Michala Hojdara z penalty dvakrát skórovaly. Milevsko nebylo od dalších inkasovaných gólů daleko, jednou si ulevilo po gólu z ofsajdu a zahrozilo pouze Součkem a Bardou. Po změně stran však přišlo velké milevské procitnutí a Dražice mohly litovat řady neproměněných šancí. Hosté totiž během tří minut trefili břevno a dvěma góly dotáhli ztrátu na 2:2.

Z prostoru před sportovním areálem se ozvala z vozu za pomoci klaksonu tradiční povzbuzující fotbalová melodie, zjevně z řad hrstky milevských příznivců. Milevsko mělo navrch a osm minut před koncem předvedl nebývalý úprk středem hřiště Josef Komárek a ve vápně po souboji s dražickým kapitánem skončil na zemi. Rozhodčí Polák na žádost Milevska o penaltu nereagoval a podělil obě mužstva bodem po remíze 2:2.

TJ Dražice – FC ZVVZ Milevsko 2:2 (2:0), branky: 28. J. Štecher, 35. (z pen.) Hojdar – 68. Zmeškal, 69. Barda, rozhodčí Polák – Albert, Kollmann, ŽK (3-2): 54. L. Stuchlík, 81. J. Štecher, 89. Bareš – 52. Komárek, 66. Vakoč, bez diváků.

Dražice: Baka – Veselý, Pinc, Hojdar, Bareš, Petr Novotný, M. Stuchlík (81. Horka), Šimák, L. Stuchlík (56. Mareš), D. Štecher, J. Štecher.

Milevsko: Neužil – Barda, Sedláček (46. Zmeškal), Volf, Souček, Málek, Marvan, Vakoč, Pavel Novotný, Přibyl, Komárek.