Dorostenci Milevska na úvod okradli o body sešívané

MILEVSKO – Dorostenecké týmy ve společenství Milevska a Sepekova začaly novou sezonu krajského přeboru sobotními zápasy doma proti Slavii České Budějovice. Starší dorostenci měli v průběhu utkání výraznou převahu, ale dlouho se trápili v koncovce. Trn z paty vytrhl trenérovi Martinu Petrovi až v 79. minutě Vojtěch Baštýř, když uklidnil odražený míč po standardní situaci pod břevno budějovického gólmana Matěje Šefra a rozhodl tak o úspěšném vstupu domácích do sezony – 1:0. Svou premiéru za milevský dorost si odbyl také útočník Jan Jenšík, který hrál už v minulé sezoně i za áčko Bernartic v I. A třídě mužů a nyní zamířil až v pátek den před startem soutěže do Milevska.

Následně si vítězství při své mistrovské premiéře připsal také mladší dorost, poprvé s trenérem Tomášem Smrčinou na lavičce. Pavel Kaleja krásným gólem z přímého kopu nasměroval svůj tým za vítězstvím hned v první minutě, pak sice hosté ještě srovnali, ale Smrčinovi svěřenci dokráčeli k jasnému vítězství 6:2. Hattrickem se pod úspěšnou premiéru podepsal právě Kaleja. V příštím kole dorostenci zajíždějí na půdu společenství Prachatic a Bavorova.

Starší dorost: Milevsko / Sepekov – Slavia ČB 1:0 (0:0). Branka Milevska: Baštýř.
Mladší dorost: Milevsko / Sepekov – Slavia ČB 6:2 (3:1). Branky Milevska: Kaleja 3, Law, Švejda, Kodad.