Derby Siko nezvládlo a vrátilo se na dno tabulky

ČIMELICE – Když v minulém kole mužstvo Čimelic remízou 1:1 na svém trávníku sesadilo z prvního místa tabulky Český Krumlov, zdálo se, že po nepovedeném začátku soutěže se jeho hra zvedá a přijdou další úspěchy. Ten další se čekal hned následující duel, druhý v řadě na vlastním hřišti, ale derby mužstev Písecka se domácím vůbec nepovedlo. Hned v úvodu utkání mohli jít sice do vedení, ale velkou šanci neproměnili. Zbytek poločasu se hrál převážně ve středu pole, ale hra domácího celku dávala tušit, že by mohl ve druhé půli tahat za delší konec vítězného provazu. Jenže zdání někdy klame. Byli to naopak hosté, kteří se často přesunovali na polovinu soupeře a dokázali využít jeho dvě hrubé chyby. Největší rozdíl mezi oběma celky v nepříliš pohledném utkání byl v tom, že hosté šance neproměnili, domácí je měli také, ale v koncovce totálně selhali a vrátili se na poslední místo tabulky.

SK SIKO Čimelice – FC ZVVZ Milevsko 0:2 (0:0)
Branky: 61. Petr, 85. Marvan
Rozhodčí: Koranda – Mach, Krauskopf. ŽK: 2:2 (Hovorka, Říha – Málek, Petr). Diváků: 151

Čimelice: Přibyl – Nosek (77. Říha), M. Viták, J. Viták, Hovorka – Řežábek, Nekl, Převrátil, Káš (85. Zelenka) – Hegenbart, Varhan. Trenér Pavel Schorník
Milevsko: Dvořák – Vakoč, Kosobud, Hejl, Petr – Sedlák (90. Jakeš), P. Novotný, Maršík, Málek – Marvan (87. Hrubec), Kálal (46. Paták). Trenér: Miroslav Strnad