Bleskový obrat na Soukeníku! Milevsko sebralo Táborsku v závěru všechny body

SEZIMOVO ÚSTÍ – Poslední podzimní bitva v krajském přeboru rezervě Táborska výsledkově vůbec nevyšla. V rámci 15. kola přivítala v sobotu na Soukeníku fotbalisty Milevska a po bezbrankovém poločase se dostala dokonce do vedení. Áčkař Tijani po několika nevyužitých šancích proměnil alespoň penaltu a hrstka fanoušků Táborska v 73. minutě slavila. Milevsko se v průběhu utkání do gólovek sice nedostávalo, v závěrečné desetiminutovce vytěžilo ovšem z minima maximum. Nejprve srovnal tváří v tvář brankáři Táborska Jakub Kortan a v 87. minutě zakroutil standardku přesně k tyči Martin Málek – 1:2. Za Táborsko naskočili i áčkaři, kteří kvůli kartám nemohli nastoupit ve FNL. Ani tyto posily ovšem domácím k bodovému zisku nepomohly a milevská radost po závěrečném hvizdu nebrala konce.

FC MAS Táborsko B – FC ZVVZ Milevsko 1:2 (0:0), branky: 73. (z pen.) Tijani – 80. Kortan, 87. Málek, rozhodčí Hrkal – Polák, Přibyl, ŽK (1-2): 87. Činčura – 67. Málek, 77. Hejl, 56 diváků.

Táborsko B: Lukeš – Kabeš (32. Fulei), Lazarčik (55. Švec), Mácha, Almeida, Zeman (84. Marcolla), Činčura, Brabec, Jansa, Škrleta, Tijani.

Milevsko: Dvořák – Hadáček (81. Velek), Málek, Barda, Kortan, Souček, Vakoč, Marvan, Hejl, Novotný, Přibyl (84. Kálal).