Blatná porazila zdecimovanou rezervu Milevska

Úzký kádr se projevil v plné nahotě. V sobotu, kdy došlo k termínové kolizi zápasů milevského áčka a béčka, musel trenér rezervy Jiří Hadáček výrazně sáhnout do dorostu, aby jeho tým utkání v Blatné odehrál. Horkou jehlou seskládaný manšaft ale nesložil zbraně, na hřišti Blatné bojoval a pokusil se překvapit. V šesté minutě se dokonce Milevští ujali vedení, když se veterán Pavel Koutník, který nazul kopačky, aby také pomohl milevskému fotbalu, prosadil po rohovém kopu – 0:1. Postupem času se ale převaha Blatenských musela projevit. Hosté, kteří nastoupili se čtyřmi dorostenci, jež měli svůj dopolední zápas v nedalekých Strakonicích v nohou, v základní sestavě, si navíc ve 23. minutě vstřelili smolný vlastní gól. Centr blatenského Štěpána Říhy si srazil do branky stoper Václav Mácha – 1:1. Vyrovnáním se domácí nastartovali, zároveň zlomili odpor soupeře, ještě do přestávky přidali dvě branky a po změně stran si své vítězství pohlídali.

TJ Blatná – FC ZVVZ Milevsko B 4:1 (3:1). Branky: 42. a 73. Nový, 35. Motyka, 23. vlastní (Mácha) – 6. Koutník. ŽK: 1–3 (Stulík – F. Milaberský, P. Koutník, Csanda). Rozhodčí: Weidenthalerová – Votava, Pravda. Přihlíželo 100 diváků.